اخبار عمومی

شرکت بیش از 100 هزار زائر ایرانی در مراسم عاشوراء اکوفارس: سرکنسول ایران در کربلای معلی از ورود بیش از 100 هزار زائر ایرانی به شهر کربلای مقدس برای شرکت در مراسم عاشوراء خبر داد.
خسارت ۸۴ میلیارد دلاری سوریه از بحران اکوفارس: عماد خمیس نخست وزیر سوریه روز یکشنبه در همایشی در این کشور اعلام کرد که در نتیجه چند سال جنگ و خشونت در این کشور ۸۴ میلیارد دلار به اقتصاد سوریه خسارت وارد شده است.
کار راحت ایران و ویلموتس برابر هنگ کنگ اکوفارس: سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به ارزیابی اتفاقات دور دوم انتخابی جام جهانی در قاره آسیا پرداخت و نوشت ایران کار سختی برابر هنگ کنگ نخواهد داشت.
طالبان به اقدام ترامپ در لغو مذاکرات واکنش نشان داد
حضرت علی اکبر(ع) الگوی غیرت و دین مداری برای جوانان است قم نیوز: استاد حوزه علمیه گفت: جوانان باید از شجاعت و اطاعت حضرت علی اکبر(ع) از ولی امر خود یعنی حضرت اباعبدالله الحسین(ع) برای حرکت های فردی و اجتماعی سرمشق بگیرند.
91 سال، پر افتخار/ «بحر در کوزه» با موزه بانک ملی ایران
بازدید امام جمعه تبریز از بانک ملی ایران به مناسبت هفته بانکداری اسلامی
با حضور بیش از 15 هزار نفر: بزرگ ترین اجتماع عزاداری کارگری در ایران خودرو برگزار شد
شهردار کوهدشت عزل شد شهردار کوهدشت برکنار شد به گزارش هومیان، سجاد طرحانی، شهردار جوان کوهدشت با استیضاح شورای شهر این شهرستان عزل شد. ایرج فریادی پور از کارمندان شهرداری کوهدشت به عنوان سرپرست منصوب شد اما منابع موثق از انتخاب موسی طولابی خبر می دهد که به عنوان شهردار از سوی شورای شهر این شهرستان انتخاب شده و […]
کودکان درد حشمت اله آزادبخت توروامام …اَی تورو … امکان ندارد شما هم از باریکه ی پیاده روهای کوهدشت و بیشتر چهارراه ها رد شده باشید و میخ این جملات درگوش توجهتان فرونرفته باشد. درمیان این صداهای ملتمسانه به چهره ی زنانی سیاه چرده برمی خوری که درسرما و گرمای پیاده رو پهن شده اند و دست […]
سه کانون مساجد جنوب فارس در «جشنواره کرامت» برگزیده و تقدیر شدند
آسمان ابری شد و مهتاب را از من گرفت/ شعر و نوحه «سیدعلی هاشمیان» در شب هشتم محرم
حذف بدون استثنای تمام سازه های نامتعارف بافت تاریخی یزد
معاون توسعه کارآفرینی اجتماع محور بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) براساس مأموریت های محوله از سوی ستاد اجرایی، در دومین سال فعالیت اشتغال زایی اجتماع محور خود در استان کردستان، بیش از ۱۵۰۰ طرح را در این استان راه اندازی می کند.
چند طرح در لارستان توسط وزیر ارتباطات افتتاح شد
تعطیلی مراکز گردشگری و تفریحی ناژوان در تاسوعا و عاشورای حسینی مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: مراکز تفریحی ناژوان در روز عاشورا و تاسوعا تعطیل است و پس از این ایام به روال قبلی باز می گردد.
استان سمنان رکوردار برداشت آب از منابع زیرزمینی استاندار سمنان با اشاره به گستره بالای جغرافیایی و تراکم پایین جمعیت در استان سمنان گفت: پراکندگی بالای جمعیتی هزینه ها در این استان را افزایش می دهد.
داده های به روزرسان جدید Fortnite به رویدادی با محوریت Splatoon 2 اشاره دارند
در نقشه ماه سپتامبر بازی Hitman 2، پا به مناطق گرمسیری می گذارید
نذرهای محرم به اینترنت هم رسید