اخبار اقتصادی

همه بازارها صعودی شدند / گرانی طلا و ارز همزمان با رشد شاخص بورس / اخباری از یک بازداشت و یک مهاجرت همزمان با افزایش قیمت در بازار جهانی نفت، امروز در بازارهای داخلی طلا و ارز نیز روند قیمت ها صعودی بود. شاخص بازار سهام هم یک روند صعودی را برجای گذاشت.
وزیر نفت عراق: بغداد از اکتبر تولید نفت خود را کاهش خواهد داد وزیر نفت عراق گفت: کشورش تولید نفت خود را از ماه اکتبر (ماه آینده) کاهش خواهد داد.
واردات نفت چین در ماه آگوست افزایش یافت آمارهای گمرک چین نشان داد واردات نفت این کشور در ماه آگوست به نسبت ماه پیش از آن 3 درصد افزایش یافت.
دریافت عوارض فوب کالا در مرحله ترخیص از گمرک
آینده طلای سیاه / مهم ترین عامل کاهش قدرت اوپک تولید نفت اوپک از ابتدای سال برای جلوگیری از افت قیمت ها کاهش یافت اما نتوانست جلوی این روند نزولی را بگیرد، کارشناسان افزایش بازیگران بازار نفت را مهم ترین عامل کاهش قدرت اوپک می دانند.
واردات نفت چین در ماه آگوست افزایش یافت
وزیر نفت عراق: بغداد از اکتبر تولید نفت خود را کاهش خواهد داد
سایه جنگ اقتصادی روی صنعت آمریکا/جنگ تجاری هزینه مردم آمریکا را بالا برد
فقط 5 واحد صنعتی تا پایان تیر موفق به دریافت تسهیلات تولید شدند
دریافت قبض سبز در محاسبه هزینه برق اثر دارد؟ سخنگوی صنعت برق گفت: در طرح دریافت قبض سبز فقط نحوه ارسال قبض تغییر یافته و محاسبه هزینه برق همانند گذشته انجام می شود.
قیمت خودرو در بازار +جدول گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از آن دارد که با وجود تعطیلات روند کاهش قیمت ها در بازار ادامه دارد.
واکنش رحمانی به ورود شورای رقابت به فرایند قیمت گذاری خودرو وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره ورود شورای رقابت به پروسه قیمت گذاری خودرو نظر خود را بیان کرد.
قیمت طلا، سکه و ارز در روز یکشنبه قیمت طلا و سکه روند نسبتا کاهشی خود را ادامه می دهد و از سوی دیگر، بازار ارز هم روزهای با ثباتی را پشت سر می گذارد.
نگرانی وزیر انرژی امارات از سطح ذخایر نفت در جهان وزیر انرژی امارات گفت چندان نگران قیمت کنونی نفت نیست و بیشتر نگران سطح ذخایر نفت است و عوامل سیاسی بیش از سطح عرضه و تقاضا بر بازار تاثیر گذاشته است.
حیوانات خانگی نامتعارف محمدرضا گلزار +عکس
قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۷ شهریور ۹۸ قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز ۴ میلیون و ۱۳۵ هزار تومان و طلای ۱۸عیار هم ۴۱۵ هزار تومان شده است.
قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 98/06/17
قیمت طلا، سکه و ارز در روز یکشنبه ساعت24-قیمت طلا و سکه روند نسبتا کاهشی خود را ادامه می دهد و از سوی دیگر، بازار ارز هم روزهای با ثباتی را پشت سر می گذارد.
دریافت قبض سبز در محاسبه هزینه برق اثر دارد؟ ساعت24-مهر نوشت: سخنگوی صنعت برق گفت: در طرح دریافت قبض سبز فقط نحوه ارسال قبض تغییر یافته و محاسبه هزینه برق همانند گذشته انجام می شود.
واکنش رحمانی به ورود شورای رقابت به فرایند قیمت گذاری خودرو